Şirket Politikamız

Hakkımızda

Firmamız, 2012 yılında Belekte kurulmuştur. 2012-2013 yıllarını, müşterilerinin memnuiyetini ve güvenliğini en üst sevide tutabilmek için ar-ge çalışmalarına harcamıştır. Bunun için gerekli ürünleri temin etmiş, bayiliklerini almış ve aynı istikrarla yoluna devam etmiştir.

Firmamız geçen süre zarfında Antalya ve ilçelerinde 5 yıldızlı otellerde, yurtdışında Almanya’da birçok otelde projelerini gerçekleştirmiş, LED ile yapılabilecek bütün işlere imzasını atarak bu işlerden başarıyla çıkmıştır.

Firmamız Belek’te bulunan showroom ve ar-ge atölyesi ile değerli müşterilerimize hız kesmeden hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Kalite ve güven ilkeleri ile bugüne kadar süregelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak, LED aydınlatma sistemlerinde “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle çalışan, dinamik ve lider bir şirket olmak, misyonumuzdur.

Vizyonumuz

SKY AYDINLATMA firmasını iç ve dış pazarlarda aranır konuma getirmek ve rakipleri içerisinde ön sıralara yerleştirmek hedefimizdir.

Kalite Politikamız

•           Gelişen teknoloji ve insan gücünü en iyi şekilde kullanarak sürekli büyüme ve gelişmeyi sağlamak,

•           Kaliteli ürünleri zamanında ve rekabetçi fiyatlarla sunmak, stratejilerimizi belirlerken müşteri istek ve beklentilerini dikkate almak,

•           Bilgi birikimimiz ve teknik altyapımızı kullanarak tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için çözüm ortağı olmak,

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates